CO O SVATEBNÍ IMPROSHOW ŘEKLI NOVOMANŽELÉ?


Edita a Patroš

"Pokud hledáte na svoji svatbu něco originálního, o čem si vaši hosté budou ještě dlouho vyprávět, něco neokoukaného, u čeho se zaručeně pobaví rodina i kamarádi, něco nevšedního, co vtipně a trefně vystihne váš životní příběh, pak je svatební improshow přesně to, co potřebujete. Děkujeme, že jste vykouzlili úsměv na tváři nejen nám, ale i našim blízkým. Bylo to boží! "


Jiřinka a Šimon

"Impro byl skvělý okamžik celé svatby, díky kterému mohli všichni svatebčané nenuceně a zábavně poznat více o našich společných zážitcích, včetně seznámení se, prvního rande a žádosti o ruku. Díky úžasnému moderátorovi a pohotovým hercům jsme si užili salvy smíchu společně s rodiči, tetičkami i kamarády. Pro nás všechny se jednalo o naprostý vrchol svatební zábavy."


Eliška a Roman

"Nejenom, že nás to neuvěřitelně pobavilo a nostalgicky zahřálo na srdci, ale všichni naši hosté se velmi vtipně a profesionálně dozvěděli, jak jsme se s manželem seznámili a zamilovali se. Divadlo sklidilo u nás i u hostů úspěch. Je to opravdu originální a zábavný program. Nikdo se totiž nezamiloval stejně jako vy." 


Irena a Karel

"Impro nám dovolilo vyprávět příběhy, díky kterým nás naši blízcí ještě lépe poznali. Přitom jsme se nebáli, že se dostaneme do úzkých. Historky byly naše, ale bavení publika zůstalo především na skvělých pohotových hercích. Na show vzpomínáme rádi nejen my, ale i naši hosté - doteď při návštěvách slýcháme: Tak to je ta knihovna, při které jste se provrtali do kuchyně? Díky!"


Pája a Ivo

"Svatební improshow byla velmi originálním zpestřením našeho svatebního dne. Hosté shlédli improvizované scénky o tom, jak jsme se vlastně seznámili či jak proběhlo naše zasnoubení. Pokud chcete na své svatbě slyšet smích váš i vašich hostů a hledáte něco originálnějšího než běžné tisícekrát obehrané svatební hry, můžeme Svatební improshow rozhodně doporučit."

Petr a Káťa

"Na improshow vzpomínáme dodnes s úsměvem. Bylo to krásné a vtipné zpestření programu, u něhož jsme se báječně pobavili nejen my, ale i svatebčané, kteří se prostřednictvím scének dozvěděli i to, co třeba o našem vztahu a seznámení ani netušili. Scénky ušité na míru přímo novomanželům, vtipné, trefné a výstižné. "


CHCETE SVATEBNÍ IMPROSHOW NEBO MÁTE DOTAZ?

Ozvěte se nám, rádi odpovíme.

Vytvořte si webové stránky zdarma!